Mustafa Nevzat İlaç Sanayii A.Ş.

İş'te Misafir Işıl Yücesoy'u ağırladı.

AMGEN & Mustafa Nevzat, her ay düzenli olarak gerçekleştirdiği İş’te Misafir’de, ünlü sanatçı Işıl Yücesoy ve Tümay Özokur Atölye ve Tümay Özokur Casting Ajansı’nın kurucusu Tümay Özokur’u ağırladı. Sanatın kendisine kattığı pozitif etkileri katılımcılarla paylaşan Işıl Yücesoy, sanat hayatı boyunca edindiği tecrübeleri ve karşılaştığı zorlukları dinleyenlere aktardı.

AMGEN & Mustafa Nevzat, her ay değişik disiplinlerden bir profesyoneli ağırlayarak bilgi ve tecrübelerini paylaşmalarını istediği İş’te Misafir’e bu ay, ünlü sanatçı Işıl Yücesoy ve Tümay Özokur konuk oldu.

Katılımcılar, Özokur’un atölyesinde özel olarak gerçekleştirdiği kişisel gelişim, kariyer ve oyunculuk eğitimleri hakkında bilgi alırken, Işıl Yücesoy’un sanat hayatını kendisinden dinleme fırsatı buldular. Gerçekleştirilen sıcak sohbette insani değerlerin her meslekte en önemli değer olduğuna vurgu yapılırken iletişimde göz temasının önemine değinildi, bir insanın gözünün içine bakılarak tüm doğrularının görülebileceği, isteklerin gerçekleştirilebileceği paylaşıldı. Günümüzde kariyer sahibi bir sanatçı olmanın zorluğundan bahseden Işıl Yücesoy, şöhret kelimesinin içinin boşaltılmış olduğunu ve oyunculukta olması gereken en önemli şeyin yetenek olduğunu belirterek oyuncuların geçirdikleri evrimin oldukça iyi yönetilmesi gereken bir süreç olduğunu sözlerine ekledi. Işıl Yücesoy ve Tümay Özokur, oldukça keyifli geçen sohbette, kendilerine gelen soruları da cevapladılar.